Meble.com.pl - komfort na miarę

Modnym akcentem w białej kuchni może być kolorowa ściana nad blatem. To doskonały sposób, aby ożywić aranżację kuchni. Projekt: Katarzyna Merta-Korzniakow. Fot. Bartosz Jarosz

Nowoczesna kuchnia. Zobacz jakie meble wybrali Polacy

  • Autor: Marta Ustymowicz
  • 29 maj 2015 10:47

Jakie meble do kuchni wybierają Polacy? Wolą tradycyjne rozwiązania czy nowoczesne? Jakie style cieszą się największą popularnością? Zobaczcie jakie kuchnie goszczą w polskich domach.

Planując kuchnię możemy wybierać spośród wielu różnych stylów. Od modnego minimalistycznego po nieśmiertelną klasykę. Producenci promują dziś kuchnie w stylu loft, skandynawskie, angielskie. Jakie jednak najczęściej wybierają Polacy? Czy kierują się obecną modą czy raczej słuchają głosu rozsądku i największą uwagę przykładają do praktyczności?

Okazuje się, że wygrywa nowoczesność, prostota i jasne kolory. To rozwiązanie dobre zarówno do dużych domów, jak i do małych mieszkań w bloku, ponieważ jasne barwy mają zdolność optycznego powiększania pomieszczeń. Przyciągają również naturalne światło. Oprócz jasnej kolorystyki Polacy wybierają też naturalne materiały. Powodzeniem cieszą się forniry z prawdziwego drewna z widocznymi rysunkami. 

W mieszkaniach Polaków dominują też powierzchnie na wysoki połysk. Wyglądają nowocześnie, modnie i jednocześnie są proste do utrzymania w czystości. Stosuje się je zarówno na niskich szafkach kuchennych, jak i wysokich zabudować ściennych. 

Zajrzyjcie do galerii i zobaczcie jakie meble kuchenne wybrali Polacy.

 

WASZE KOMENTARZE (1) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA