Meble.com.pl - komfort na miarę

Biała szafka na całą długość ściany sprawia, że łazienka wygląda na nieco większą. Drewniany blat z grubej deski czyni j bardziej naturalną i przytulną. Projekt: Piotr Stanisz. Fot. Bartosz Jarosz

Nowoczesna łazienka. Pomysły na białe meble

  • Autor: Marta Ustymowicz
  • 12 wrz 2016 18:00

Przestronny minimalizm - tak scharakteryzować można nowoczesne aranżacje łazienek. Królują w nich szkło i lśniące, białe powierzchnie optycznie powiększające przestrzeń.

Szkło i biel są idealnymi materiałami do stosowania w łazience. Doskonale komponują się z innymi materiałami, takimi jak metal, drewno, kamień czy coraz popularniejszy beton architektoniczny, czyniąc łazienkową przestrzeń spójną i uporządkowaną. Przeszklenia kabin prysznicowych, białe drzwiczki mebli czy szklana okładzina ścian nadają wnętrzu elegancji i przestronności, nawet w przypadku małego metrażu.

Funkcjonalnym, a zarazem ozdobnym elementem wyposażenia łazienki są duże lustra, nawet na całą ścianę. Obowiązkowe podczas toalety są ważnym elementem wystroju, zwiększającym wrażenie przestronności. Dzięki nim nawet mała łazienka wydaje się większa i jaśniejsza.Aby optycznie powiększyć przestrzeń i rozświetlić ją, warto także zastosować meble z białymi frontami na wysoki połysk. Nie tylko dodadzą one kilku centymetrów do metrażu, ale również pozwolą utrzymać w łazience porządek i ład.

 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA