Meble.com.pl - komfort na miarę

Łazienka w sypialni to kontrowersyjny trend, który ma swoich zwolenników, jak i przeciwników. Jest to jednak rozwiązanie, które pozwala stworzyć w domu prawdziwą przestrzeń relaksu. Z gorącej kąpieli można bowiem od razu wskoczyć do łóżka. Projekt: Katarzyna Mikulska-Sękalska. Fot. Bartosz Jarosz

Nowoczesna łazienka. Wyjątkowe projekty z polskich domów

  • Autor: Marta Ustymowicz
  • 25 maj 2015 10:03 (aktualizacja: 26 maj 2015 08:39)

Jak swoje łazienki urządzają Polacy? Wystawnie czy może raczej skromnie i naturalnie? Zapraszamy po garść najlepszych inspiracji. Dziś prezentujemy wyjątkowe projekty z polskich domów.

Duża czy mała, łazienka powinna być na tyle przytulna, aby spędzanie w niej czasu kojarzyło się wyłącznie z relaksem. Zarówno niewielkie, kilku metrowe wnętrze możemy urządzić funkcjonalnie i ładnie. Wystarczą jasne kolory, dobrze poprowadzone oświetlenie oraz sprytne schowki, które pozwolą ukryć niechciany bałagan. W dużych łazienkach jest znacznie prościej, bowiem metraż pozwala nie tylko na ustawienie w dogodnym miejscu pralki, ale również montaż bidetu, wanny i kabiny, a czasem także dwóch umywalek.

Bez względu na metraż, łazienka powinna być przyjemna w odbiorze. Dlatego dobrym pomysłem będą jasne płytki. Te w połysku, będą odbijały światło i dzięki temu optycznie powiększą wnętrze. Matowe zaś, sprawią, że będzie się ono prezentowało nowocześnie. Doskonałym zabiegiem, który pozwoli powiększyć nieco pomieszczenie jest montaż lustra. Jednak nie małego lusterka w ramie, a dużej tafli szkła, która z powodzeniem może zapełnić całą ścianę nad umywalką. 

Jeśli wciąż nie wiecie, jak funkcjonalnie i modnie urządzić swoją łazienkę, zapraszamy do galerii zdjęć, gdzie znajdziecie ciekawe inspiracje. Wszystkie wprost z polskich domów i mieszkań. 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA