Meble.com.pl - komfort na miarę

Meble do salonu Bellano to połączenie świeżości w postaci bieli i przeszklonych witryn, podświetlonych ciepłym światłem. Fot. Kler

Nowoczesna meblościanka. Pokazujemy 20 propozycji sklepów

  • Autor: Alicja Pietrowska
  • 07 lis 2014 12:14 (aktualizacja: 12 lis 2014 08:48)

Królowa PRL, czyli nieśmiertelna meblościanka wraca do łask. Niewiele ma jednak wspólnego z tą sprzed lat. Powraca wyraźnie odmłodzona: modna, funkcjonalna , lekka...

Meblościanka wprost idealnie nadaje się do salonów o ograniczonym metrażu. Pozwala odpowiednio zagospodarować pomieszczenie tak, by nie straciło na uroku a zyskało na funkcjonalności. Prostota, lekkość i funkcjonalność – te trzy słowa najlepiej oddają charakter nowoczesnej meblościanki. Dostępne modele oferują bowiem dużo miejsca do przechowywania, i to zarówno ubrań jak i przedmiotów codziennego użytku. Zestaw składa się zazwyczaj z kilku segmentów w tej samej kolorystyce i wzornictwie. Najczęściej tworzą go szafka RTV, witryna, szafka wisząca, szafka stojąca oraz półki. 

W sklepach królują formy nowoczesne i proste pod względem wzornictwa. Ciekawie prezentują się zwłaszcza kolekcje składające się kilku modułów, które pozwalają na ustawianie w dowolnych konfiguracjach. Można z nich skomponować kącik telewizyjny, albo dostawić witrynę lub regał na książki czy szkło. Taki mebel świetnie sprawdzi się również w pokoju starszego dziecka.

Obecnie najwięcej w sklepach jest modeli białych, w macie bądź na wysoki połysk, wykończonych naturalną okleiną. Inne propozycje to kolekcje w kolorze naturalnego drewna o prostych, często geometrycznych formach. 

Zachęcamy do oglądania naszej galerii.

WASZE KOMENTARZE (1) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA