Meble.com.pl - komfort na miarę

Duży szary narożnik ustawiono w rogu pomieszczenia. Kwadratowy stolik w kolorze białym podkreśla jego elegancki charakter. Projekt: Katarzyna Uszok, Natalia Krzymińska. Fot. Bartosz Jarosz

Nowoczesna sofa. Ta modele wybrali Polacy!

  • Autor: Alicja Pietrowska
  • 20 lip 2016 10:42 (aktualizacja: 20 lip 2016 11:29)

Narożniki, sofy dwu i trzyosobowe, nowoczesne wersalki - zobaczcie, które modele najchętniej widzimy w swoich wnętrzach.

Wybór modnych siedzisk w polskich sklepach jest bardzo bogaty. Ekspozycje sklepowe wprost przepełnione są sofami. Każdy więc bez trudu znajdzie model, który idealnie spełni jego potrzeby. Co aktualnie jest na topie?

Można śmiało powiedzieć, że prym wiodą meble modułowe, które można dobierać w zależności od wymagań, możliwości wnętrza czy też zasobów finansowych. Bryły zaokrąglone, wielokątne, o niezwykłych kształtach, często wyposażone w dodatkowe udogodnienia pozwalające na dowolne ustawienie siedziska i oparcia - tego rodzaju meble wypoczynkowe ożywią wnętrze salonu i uczynią go bardziej funkcjonalnym. Inną ciekawą opcją są nowoczesne zestawy wypoczynkowe, w ramach których oprócz sofy czy narożnika można dokupić sofę bądź puf. Taki zestaw sprawi, że nasz pokój wypoczynkowy stanie się nie tylko wygodny i komfortowy, ale też spójny wizualnie.

Jeśli chodzi o wybór tkanin powlekających meble wypoczynkowe - tu także nie ma w zasadzie żadnych ograniczeń. Producenci szczególnie intensywnie lansują jednak szarości, w różnych odcieniach. Szara tkanina nierzadko bywa urozmaicona ożywczym detalem w formie poduszki bądź dekoracyjnego przeszycia. 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA