Meble.com.pl - komfort na miarę

Biała szafeczka na jednej nóżce to mebel, który prezentuje się lekko i doskonale pasuje do stypialni urządzonej w stylu nowoczesnym. Projekt: Katarzyna Mikulska-Sękalska. Fot. Bartosz Jarosz

Nowoczesna sypialnia. Tak wygląda w domu Polaków

  • Autor: Alicja Pietrowska
  • 18 sty 2017 10:35 (aktualizacja: 18 sty 2017 11:58)

Sypialnia w nowoczesnym stylu to komfort i gwarancja wypoczynku. Jak ją zaaranżować? Sprawdź jak robią to projektanci wnętrz.

Nowoczesna stylistyka we wnętrzu sypialni sprawdzi się zawsze. Spokojne wizualnie, stonowane wnętrze zapewni nam komfort wypoczynku za dnia, a także spokojny sen w nocy. Geometryczne kształty, prosta forma, dużo naturalnego i sztucznego światła - taki jest styl nowoczesny. Nie znajdziemy tu bogatych w formie mebli, pokaźnych dekoracji, tradycyjnych ozdób okiennych. 

W nowoczesnej sypialni przeważnie dominuje biel, szarości lub różne odcienie beżu. Dzięki temu pomieszczenie wydaje się bardziej przestronne i pełne światła. Z drugiej jednak strony ważną rolę pełnią mocniejsze akcenty. Może to być na przykład zawieszona nad łóżkiem dekoracyjna lampa lub wyrazista ściana za łóżkiem, wykończona w nietypowy i oryginalny sposób. 

Meble są proste i wyróżniające się geometryczną formą. Uniwersalny wybór to białe meble, do których można dopasować dodatki w dowolnej tonacji kolorystycznej. Fronty szaf wykonane ze szkła lub polerowane na wysoki połysk dodają wnętrzu blasku. Modnym rozwiązaniem mogą być szuflady otwierane na dotyk i minimalistyczne w formie szafki nocne. 

Sprawdź piękne aranżacje nowoczesnej sypialni. 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA