Meble.com.pl - komfort na miarę

Meble do sypialni Zoe łączą w sobie ponadczasowy dekor dębu z bardzo modnym białym połyskiem. Modnym akcentem jest tutaj podświetlany panel zagłówka. Fot. Helvetia Wieruszów

Nowoczesna sypialnia. Zobacz jak możesz ją urządzić

  • Autor: Marta Ustymowicz
  • 18 wrz 2015 10:28 (aktualizacja: 21 wrz 2015 08:23)

Marzy ci się nowoczesna sypialnia, ale nie wiesz jak ją urządzić? Zobacz koniecznie nasze inspiracje.

Nowoczesne sypialnie skąpane są w jasnych kolorach. Począwszy od ścian i podłóg, na meblach kończąc. Jasne barwy sprawiają bowiem, że sypialnia staje się minimalistyczna, modna, ale nie brakuje jej również przytulności.

W salonach meblowych znajdziemy meble do sypialni w najróżniejszych, jasnych kolorach. Od perłowych po przyjemną kawę z mlekiem. Warte uwagi są też meble w kolorze białym. Modne są zarówno białe kolekcje w matowym wykończeniu, jak i mocno błyszczące. Jasne meble dają dużą swobodę w aranżacji, a także łatwo jest łączyć je z innymi kolorami. Nie są tak absorbujące jak meble w ciemnych kolorach, nie musimy się obawiać tego, że optycznie zmniejszymy sypialnię czy zaciemnimy.

Obecne trendy skłaniają się w stronę jasnych i promiennych barw i pewne jest, że przez długi czas nie znikną one z salonów meblowych. Jasne barwy, takie jak biele oraz beże dzięki swojej urodzie i naturalnym właściwościom optycznego powiększania wnętrz, zawsze będą mile widziane w naszych domach. W sypialni również.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA