Projekt: Agnieszka Ludwinowska. Fot. Bartosz Jarosz

Projekt: Agnieszka Ludwinowska. Fot. Bartosz Jarosz

  • Autor: bm
  • 02 maj 2018 11:05 (aktualizacja: 06 maj 2018 22:16)

Nowoczesna sypialnia - zobacz, jak urządzili ją inni!

Jasne, pastelowe kolory, szarości, beże, biel, domieszka czerni i granatu - to kolorystyka, którą najczęściej wybieramy do sypialni. Chodzi o to, by kolory działały uspokajająco i pomagały zrelaksować się po ciężkim dniu.

Urządzając swoją wymarzoną sypialnię, warto zwrócić uwagę nie tylko na łóżko, ale też na sposób zagospodarowania ściany nad wezgłowiem, kształt szafek nocnych, dodatkowe meble, np. szafy, komody, regały, a także dodatki, w tym przede wszystkim oświetlenie. Wszystko razem stworzy niepowtarzalny klimat pomieszczenia, którego główną rolą jest zachęcać do relaksu. 

W naszej fotogalerii prezentujemy tym razem szereg inspiracji - przykładów wnętrz zaaranżowanych przez profesjonalnych projektantów w polskich mieszkaniach. Warto przyjrzeć się nie tylko meblom i elementom dekoracyjnym, ale też sposobom zagospodarowania pomieszczenia - zwłaszcza w niewielkich wnętrzach lub w sypialniach ze skośnym dachem. Sypialnie o trudnych, nietypowych kształtach też można funkcjonalnie zaaranżować.


WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

Najciekawsze artykuły z serwisu codziennie w Twojej skrzynce