Meble.com.pl - komfort na miarę

Kolekcja Loft to nowoczesne meble na wysoki połysk, połączone z elementami drewna. Dzięki nim stworzyć ciekawą meblościankę, z dużą ilością miejsca do przechowywania. Fot. Szynaka Meble

Nowoczesny salon. 10 efektownych kolekcji modułowych

  • Autor: Marta Ustymowicz
  • 22 lip 2015 14:27 (aktualizacja: 23 lip 2015 09:09)

Modułowe meble zyskują na popularności. Jaka jest tajemnica ich sukcesu? Zobacz 10 modnych kolekcji modułowych i przekonaj się sam.

Droga do popularności mebli modułowych jest prosta. Współcześni konsumenci poszukują dziś mebli, które dają szeroki wachlarz zastosowań, zachwycają nowoczesną, nieskomplikowaną stylistyką oraz trwałością. Meble modułowe posiadają wszystkie te cechy. Nie potrzebujemy już mebli, które swoją masywnością przytłaczają wnętrze salonu, lecz takich, które dopasują się do niego, tworząc lekką, spójną aranżację.

Dzięki meblom modułowym możemy zaaranżować każde pomieszczenie, nawet o najmniejszych rozmiarach, niewygodnym rozkładzie czy z trudnymi do zagospodarowania wnękami lub skosami. Modułowość polega bowiem na tym, że poszczególne segmenty z kolekcji można ze sobą dowolnie zestawiać. Jeśli za jakiś czas potrzeba mebli w salonie się zwiększy, wystarczy dokupić kolejny element i spasować go z resztą kolekcji. To nie tylko praktyczne rozwiązanie, ale również bardzo wygodne - poprawiające komfort życia. 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA