Meble.com.pl - komfort na miarę

Kolekcja Loft w najmodniejszym aktualnie kolorze białym w połysku. Meble mają bardzo nowoczesną stylistykę. Fot. Szynaka Meble

Nowoczesny salon. Modne meble w połysku

  • Autor: Marta Ustymowicz
  • 17 kwi 2017 19:07 (aktualizacja: 18 kwi 2017 10:27)

W salonie urządzonym nowocześnie nie może zabraknąć mebli na wysoki połysk. Zobacz najciekawsze kolekcje.

Meble na wysoki połysk kryją w sobie wiele zalet. Doskonale prezentują się w dużych, jak i małych wnętrzach. 

Największą zaletą lakierowanych mebli jest fakt, że mogą optycznie powiększać wnętrza, dzięki temu, że odbijają światło - dzienne oraz sztuczne. Aby jeszcze bardziej rozjaśnić salon, warto wybrać meble w białym kolorze. W salonach meblowych znajdziemy ich wiele, bowiem biały kolor w aranżacji wnętrz cieszy się obecnie ogromną popularnością. Ciekawym rozwiązaniem są również meble, które łączą powierzchnie lakierowane z matowymi - mogą to być wstawki z matowych laminatów lub drewniane forniry. Elegancko i szykownie wyglądają z kolei czarne meble w połysku, szczególnie, jeśli podkreślone są kolorowym oświetleniem w witrynach oraz w drobnych listwach, ukrytych między szufladami. Czarne meble są jednak dedykowane większym wnętrzom, ponieważ potrafią znacznie zdominować aranżację. 

Meble na wysoki połysk to także doskonała propozycja dla tych, którzy nie lubią często sprzątać. Lakierowane powierzchnie można szybko oczyścić z zabrudzeń, dzięki czemu będziemy mieli więcej czasu na przyjemności.

 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA