Meble.com.pl - komfort na miarę

Szary kolor doskonale pasuje do nowoczesnych wnętrz. Można potraktować go jako kolor przewodni lub jako dodatek. Projekt: Karolina Stanek-Szadujko, Łukasz Szadujko. Fot. Bartosz Jarosz

Nowoczesny salon. Modne pomysły na aranżację

  • Autor: Alicja Pietrowska
  • 23 kwi 2016 21:18

Styl nowoczesny nie wychodzi z mody. Zobacz, jak go modnie zastosować w aranżacji salonu.

Nowoczesny salon tylko z pozoru wydaje się niełatwy do zaaranżowania. Stosując odpowiednie kolory, meble oraz dodatki może prezentować się bardzo atrakcyjnie. Jeśli chodzi o barwy w nowoczesnym salonie warto postawić na biel, szarości lub kolory ziemi. Jasne i czyste wizualnie wnętrze pozwoli nam wypocząć oraz w pełni zrelaksować się, gdy potrzebujemy chwili spokoju. To także świetna baza do bardziej odważnych dodatków, a nawet mebli. Co prawda należy je stosować z umiarem, jednak odpowiednio dobrane elementy i dekoracje nadadzą nieco chłodnej w wyrazie nowoczesnej aranżacji charakterystycznego szlifu. 

Jeśli chodzi o meble, ograniczamy je do niezbędnego minimum. Podstawą jest wygodna sofa, stolik kawowy oraz szafka na telewizor czy też regał. Świetną opcją są meble modułowe, które możemy dowolnie zestawiać czy też zmieniać ich układ. Inną zaletą modułowych mebli jest to, że możemy dokupić elementy zestawu w miarę potrzeb czy też możliwości finansowych. 

W galerii znajdziecie kilka inspirujących pomysłów na modny salon w nowoczesnym stylu. Wszystkie wnętrza zostały zaprojektowane przez znanych polskich projektantów. 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA