Otwarta garderoba jest rozwiązaniem funkcjonalnym i atrakcyjnym wizualnie. Fot. Komandor

Otwarta garderoba jest rozwiązaniem funkcjonalnym i atrakcyjnym wizualnie. Fot. Komandor

  • Autor: mg
  • 05 kwi 2018 09:12 (aktualizacja: 06 kwi 2018 07:30)

Otwarta garderoba - rozwiązanie funkcjonalne i estetyczne

Wielu z nas marzy o przestronnej, funkcjonalnej garderobie. Właściciele dużych mieszkań, apartamentów i domów mogą pokusić się o stworzenie otwartej garderoby, dzięki której każda przechowywana rzecz znajdzie bez problemu swoje miejsce.

Garderoba otwarta to nic innego jak wydzielona przestrzeń służąca do przechowywania ubrań, która w przeciwieństwie do tradycyjnej szafy nie jest zamknięta drzwiami. Na tego typu rozwiązanie najlepiej jest przeznaczyć oddzielne pomieszczenie.

Dzięki otwartej garderobie nasze ubrania będę posegregowane i uporządkowane, a każda rzecz znajdzie w niej swoje miejsce. Bez problemu można ją dopasować do potrzeb każdego wnętrza, niezależnie od jego wielkości. 

Konstrukcja garderoby otwartej opiera się na systemie półek i drążków, przy pomocy których można tworzyć dowolne konfiguracje. Dopełnieniem ich są wysuwane półki i wieszaki, szuflady, kosze do przechowywania czy półki na buty.

Niestety, tworząc taką garderobę, musimy liczyć się z tym, że wszystkie rzeczy będą na widoku, co wymusza utrzymywanie w niej stałego porządku. Trzeba również pamiętać, że jest to rozwiązanie, które wymaga większej przestrzeni.


WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

Najciekawsze artykuły z serwisu codziennie w Twojej skrzynce