Fot. Hubertus

Fot. Hubertus

  • Autor: bm
  • 30 lip 2017 21:16 (aktualizacja: 31 lip 2017 12:33)

Panel rtv zamiast tradycyjnej szafki - zobacz najciekawsze rozwiązania!

Jak zaaranżować ściankę telewizyjną, by spełniała idealnie swoją funkcję i nie przytłaczała wnętrza? Jednym z wygodnych rozwiązań jest zastosowanie panelu rtv, na którym powiesimy płaski monitor. Panel może być częścią meblościanki, może też stanowić oddzielny mebel.

Nowoczesne telewizory dają wiele możliwości aranżacyjnych - można je zawiesić bezpośrednio na ścianie, ustawić na tradycyjnej szafce, ukryć za przesuwnymi frontami albo zamocować na specjalnym panelu, który pozwoli ochronić ścianę przed zabrudzeniami. Panel może być częścią meblościanki lub stanowić oddzielny mebel, czasem wyposażony w opcję podświetlenia. Warto dobrze przyjrzeć się parametrom takiego panelu, aby wiedzieć, jak duży ciężar jest w stanie udźwignąć. Nie bez znaczenia jest dodatkowe wyposażenie w postaci choćby niewielkiej półki lub szafki, w której możemy umieścić dekoder czy inne niezbędne do funkcjonowania odbiornika elementy.

Panel rtv powinien być nie tylko funkcjonalny, ale też dopasowany stylistycznie i kolorystycznie do pomieszczenia. Może być wykonany z drewna, płyty meblowej lub tworzywa, nie musi być wielkości telewizora, wielu producentów oferuje panele zintegrowane np. z podręcznymi półkami na książki.


WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

Najciekawsze artykuły z serwisu codziennie w Twojej skrzynce