Meble.com.pl - komfort na miarę

Jasne, naturalne aranżacje lubią drewno. Nowoczesności takiej stylistyce może dodać stół z dużą, grubą nogą. Na zdjęciu kolekcja Desjo. Fot. Szynaka Meble

Piękna jasna jadalnia. Najwspanialsze stoły i krzesła

  • Autor: Marta Ustymowicz
  • 09 marz 2015 08:13 (aktualizacja: 10 marz 2015 08:20)

Jaki jest sprawdzony przepis na piękną i jasną jadalnię? To delikatne, naturalne barwy, które wprowadzą do wnętrza porządek i zaproszą do niego dużą ilość światła.

Jadalnia w jasnych barwach to zawsze doskonały pomysł. Jasne kolory wprowadzają do wnętrz ład i harmonię. Beże, srebrzyste biele oraz odcienie jasnego drewna robią obecnie oszałamiającą karierę i trudno się temu dziwić, skoro właśnie otoczeni takimi kolorami, czujemy się najlepiej. Jeśli chcemy, aby nasza jadalnia była urządzona w zgodzie z panującymi trendami, warto wybrać do niej jasne meble. Jasne kolory nie tylko rozświetlą i dodadzą pomieszczeniu lekkości, ale będą też doskonałym tłem dla wszystkiego, co postawisz na stole. 

Niesłabnącą popularnością cieszą się białe meble do jadalni. Zarówno te nowoczesne, laminowane i wykonane na wysoki połysk, jak również bardziej klasyczne, nawiązujące chociażby do stylistyki francuskiej, a więc przecierane i połączone z niemalże surowym drewnem. 

Zapraszamy do galerii zdjęć, gdzie prezentujemy najciekawsze meble, które pomogą wam urządzić piękną i jasną jadalnię. 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA