Meble.com.pl - komfort na miarę

Złoto, odcienie żółcieni i biel. To przepis na jasną i słoneczną sypialnię, w której każdy nowy dzień będziemy zaczynać z pozytywnym nastawieniem. Fot. Furniture Village

Piękna jasna sypialnia. 15 najmodniejszych aranżacji

  • Autor: Marta Ustymowicz
  • 12 lis 2014 15:06 (aktualizacja: 18 lis 2014 08:21)

Biała, jasna sypialnia to przepis na udany poranek. Tym bardziej, że do białego koloru możemy dopasować niemal każdy rodzaj łóżka. Zobaczcie aranżacje najpiękniejszych jasnych sypialni.

Łóżko gra pierwsze skrzypce w sypialni. Nieważne, co jeszcze ustawi się w tym pomieszczeniu, na łóżko zawsze w pierwszej kolejności zwraca się uwagę. Warto więc wybrać taki model, który nie tylko będzie zachwycał każdego gościa, który je zobaczy, ale także, aby dla nas samych codzienny odpoczynek na nim był rozkoszną przyjemnością. Szczególnie, jeśli urządzamy sypialnię w białych barwach - łóżko powinno być wówczas swoistą dekoracją pokoju.

To, w jakim stylu model wybierzemy, zależy od naszego gustu oraz wystroju sypialni. Wśród zagranicznych i polskich marek dostępne są łóżka o bardzo mocno zdobionych ramach, charakterystycznych nogach lub z modnymi, pikowanymi zagłówkami. Do sypialni urządzonej na biało doskonały będzie każdy rodzaj łóżka. Modele wykonane z kutego żelaza stworzą romantyczną aranżację, zaś modele wykonane z drewna i pomalowane na biało, przeniosą nas w klimat skandynawskich wnętrz.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA