Meble.com.pl - komfort na miarę

Delikatne oświetlenie podkreśla usłojenie drewna i jego piękny, naturalny odcień. To także doskonałe dodatkowe źródło światła w pomieszczeniu.

Piękna kuchnia. Zobacz wyjątkowe meble ze sklejki

  • Autor: Marta Ustymowicz
  • 24 marz 2015 08:16 (aktualizacja: 25 marz 2015 08:14)

Kuchnia w stylu eko to nie tylko energooszczędne sprzęty, ale także naturalne materiały. Meble ze sklejki wyglądają fenomenalnie i do tego są bardzo funkcjonalne. Przekonajcie się jak piękna może być kuchnia ze sklejki.

Naturalne i jasne mieszkanie w Bratysławie przyciąga uwagę nowoczesnymi pomysłami, jednak najistotniejszym elementem jest tutaj kuchnia. Nie byle jaka i  bez wątpienia nietypowa, ponieważ wykonana z nieprzetworzonych elementów sklejki. 

Wnętrze kuchni otwarto na strefę dzienną, oddzielono praktyczną wyspą, przy której przygotowuje się posiłki. Z dużych płyt sklejki wykonano tu wszystko - szafki, wyspę, a nawet podwieszany stelaż, który posłużył do ukrycia w nim okapu. Fronty wykończono białym laminatem, który idealnie komponuje się z jasną barwą drewna. 

Zabudowa kuchenna znajdująca się pod ścianą podzielona została na części otwarte i zamknięte. Dzięki dużej ilości półek i ustawionych na nich kolorowych naczyń, kuchnia zyskała na przytulności. Całości dopełnia wyspa, na której umieszczono płytę grzejną oraz wygospodarowano miejsce przeznaczone do przygotowywania posiłków. Półki pod blatem przeznaczone na drobne dekoracje, doskonale uzupełniają całą aranżację.

Kuchnia sąsiaduje z pokojem dziennym i dzięki wyposażeniu na styl eko, doskonale go dopełnia.

Projekt: P. Jurkoviče, L. Kordik, S. Polakovič 

zdjęcia: M. Jurkovic

źródło: www.jrkvc.sk

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA