Meble.com.pl - komfort na miarę

Łazienka urządzona w bieli i beżach to miejsce wprost stworzone do relaksu. Kolory te koją zmysły i sprawiają, że człowiek wszystkie problemy pozostawia za drzwiami. Projekt: Beata Ignasiak. Fot. Bartosz Jarosz

Piękna łazienka. Rewelacyjne zdjęcia z polskich domów

  • Autor: Marta Ustymowicz
  • 22 cze 2015 13:16 (aktualizacja: 23 cze 2015 08:04)

Jak Polacy urządzają swoje łazienki, praktycznie i funkcjonalnie czy kierując się wyłącznie modą? Zajrzyjcie do naszej galerii i zobaczcie rewelacyjne zdjęcia łazienek z polskich domów.

W przestronnym domu czy też w niewielkim bloku, łazienka powinna być miejscem, które zapewni nieskrępowany relaks i odpoczynek. Jak więc urządzić to pomieszczenie, aby przebywanie w niej było prawdziwą przyjemnością? Najlepiej w kolorach, które koją zmysły.

Dominującą kolorystyką w polskich łazienkach jest biel. To rozwiązanie dobre do każdego metrażu. Popularne są małe, białe płytki, przypominające kształtem kafle z babcinego pieca. Dużą ilość tej barwy projektanci często przełamują fototapetami z morskimi wzorami lub żywymi, kontrastującymi kolorami. Zainteresowaniem cieszy się także kamień dekoracyjny oraz płytki przypominające strukturą prawdziwe drewno. W polskich domach coraz częściej akcentuje się naturalną stylistykę, ustawia się meble z drewna, jak również żywe rośliny. W nowoczesnych aranżacjach królują szarości, w postaci płytek imitujących beton oraz mebli w jasnych, stalowych odcieniach.

Zapraszamy do galerii zdjęć, gdzie prezentujemy piękne łazienki z polskich domów. 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA