Meble.com.pl - komfort na miarę

Decydując się na umywalkę wolno stojącą, warto wybrać szafkę, która daje sporą przestrzeń blatu. Dzięki temu będziemy mieli miejsce na ustawienie np.: mydelniczki. Na zdjęciu kolekcja Combi. Fot. Antado

Piękna łazienka. Świetne meble, na których ustawisz umywalkę

  • Autor: Marta Ustymowicz
  • 02 lip 2015 08:53 (aktualizacja: 03 lip 2015 08:38)

Kwadratowe, okrągłe, ze szkła lub ceramiki. Współczesne umywalki są nie tylko funkcjonalne, ale również piękne. Warto je wyeksponować, a najlepiej zrobić to za pomocą odpowiednich mebli.

Coraz częściej decydujemy się na efektowną umywalkę w łazience. Prym wiodą modele wolnostojące, które zachwycają nietypowymi kształtami. Taki elegancki model umywalki warto wyeksponować, a do tego celu przydadzą się odpowiednie meble.

Jeśli łazienka jest mała, dobrze jest wybrać pod umywalkę szafkę, która posiada półki lub szuflady. To dodatkowa przestrzeń do przechowywania kosmetyków czy środków czystości i nie warto z niej rezygnować. W dużych łazienkach, gdzie jest miejsce na ustawienie szafki przy innej ścianie, możemy pozwolić sobie na umocowanie umywalki na półce. 

Wśród modnej kolorystyki dominuje biel i drewno. Zastosowanie ich osobno, jak również razem, jest gwarancją stylowej aranżacji, zgodnej z obowiązującymi trendami. Biel i drewno stworzą również przytulny i naturalny klimat. Popularne są również wszelkie meble lakierowane na wysoki połysk. Są nie tylko estetyczne, ale również praktyczne, ponieważ z lekkością można je wyczyścić. 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA