Meble.com.pl - komfort na miarę

Do salonów z szerokimi oknami lub z wyjściem na taras znakomicie się prezentują jedna lub dwie sofy otaczające prosty, gustowny stolik. Możemy też dodać elementy w nietypowym kolorze. W tym przypadku projektant postawił na fiolet i róż. Projekt: Małgorzata Szajbel-Żukawska. Fot. Bartosz Jarosz

Piękne aranżacje salonu. Sprawdź pomysły projektantów

  • Autor: Alicja Pietrowska
  • 14 lis 2014 10:35 (aktualizacja: 19 lis 2014 08:27)

Salon to pomieszczenie w których przebywamy najczęściej. To tu przyjmujemy gości, spożywamy posiłki czy relaksujemy się z książką. O tym, że jego wystrój musi nam odpowiadać nie będziemy przekonywać. Zobaczcie pomysły projektantów na piękny i elegancki salon.

Nie da się zaprzeczyć, iż na przestrzeni ostatnich lat nastąpiło wiele zmian stylistycznych w aranżacji tzw. pomieszczeń dziennych. Aktualnie salon stanowi największe i najbardziej reprezentacyjne pomieszczenie naszego domu. Jest idealnym miejscem do przyjmowania gości, zaczerpnięcia odrobiny rozrywki, jak i spędzania wspólnego czasu z rodziną. 

Ponadczasowa, odporna na sezonowe mody i hity aranżacja salonu świadczy o wysmakowanym guście i świadomości wzorniczej gospodarzy. Piękne, komfortowe meble wypoczynkowe, organiczne linie stolików i ław, ciekawe faktury materiałów i stanowią bazę wyjściową dla ponadczasowego wyposażenia salonu. 

Zaprojektowanie i aranżacja udanego salonu nie jest prosta. Dobór zarówno mebli, jak i dodatków powinien być przeprowadzony bardzo uważnie, w oparciu o ogólną koncepcję wzorniczą całego mieszkania, jak również gust wszystkich mieszkańców domu. Zbyt wiele elementów powoduje, że salon staje się przeciążony i ciasny, z kolei zbyt skromna aranżacja to za dużo pustej, niezagospodarowanej powierzchni. 

W naszej galerii prezentujemy zarówno aranżacje w ciepłych, przytulnych barwach i dość uporządkowanych formach, przez odważniejsze - bardziej awangardowe propozycje, kończąc na wnętrzach minimalistycznych z chłodniejszą, techniczną nutą. 

Zachęcamy do oglądania dzisiejszej galerii. 

 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA