Meble.com.pl - komfort na miarę

Geometryczne formy są obecnie bardzo modne. W kolekcji Catania połączono je z przeszklonymi elementami, przez które wieczorami sączy się ciepłe, klimatyczne światło. Fot. Paged

Piękne wnętrze. Tak elegancko urządzisz salon

  • Autor: Marta Ustymowicz
  • 06 maj 2015 19:57 (aktualizacja: 07 maj 2015 08:50)

Elegancja zawsze jest w modzie. Jeśli chcesz urządzić salon tak, aby był na czasie przez długie lata, wybierz niezawodną klasykę. Piękne i stylowe meble nigdy się nie starzeją.

Elegancki salon to nie tylko drogie, gustowne meble i szykowne dodatki. To przede wszystkim zgrana kompozycja kolorów, subtelny kształt mebli, dobrze dobrane akcesoria, dopasowane faktury i wzory. Jednym słowem: harmonia. 

W eleganckich wnętrzach nie jest ważny przepych, ale subtelna i nieco zdystansowana atmosfera. Przygaszone, neutralne i nierzucające się w oczy kolory, to podstawa eleganckiego salonu. Równie ważne jest jego wyposażenie. Meble powinny być ozdobą, ale bez przesady. Nie mogą przytłaczać wnętrza. Ważne są naturalne, szlachetne materiały, jak skóra czy drewno. 

Meble inspirowane różnymi stylami, jak skandynawskim, prowansalskim czy angielskim także dobrze wpiszą się w estetykę eleganckiego salonu. Niezawodnym elementem są meble w kolorze czekoladowego brązu lub klasycznej bieli. 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA