Meble.com.pl - komfort na miarę

Projekt: Katarzyna Mikulska Sękalska Fot. Bartosz Jarosz

Piękny przedpokój. Zobacz pomysły architektów

  • Autor: Alicja Pietrowska
  • 03 paź 2014 10:03 (aktualizacja: 07 paź 2014 08:00)

Przedpokój to pomieszczenie, które pełni rolę zarówno reprezentacyjną, jak i funkcjonalną. Specyfika tej przestrzeni sprawia, że jej funkcjonalne urządzenie bywa nie lada zadaniem. Zobaczcie co proponują projektanci.

Pomysły projektantów udowadniają, iż przestrzeń wejściowa może być czymś więcej niż tylko miejscem do odwieszania ubrań. Proponują wiele rozwiązań i odpowiedników tradycyjnych regałów bądź szafek. 

Strefa wejściowa oprócz funkcji reprezentacyjnej, pełni też funkcję praktyczną – służy do przechowywania wierzchnich ubrań, czasem też, środków czystości i odkurzacza. W takim przypadku doskonale sprawdzą się funkcjonalne komplety składające się z pojemnej szafy, praktycznej szafki na buty, wieszaka z półkami oraz lustra. Lustro poza funkcją czysto użytkową i dekoracyjną, można również wykorzystać w celu optycznego powiększenia pomieszczenia. Warto postawić na schowek na obuwie, miejsce na parasole czy wieszaki na drobną odzież wierzchnią (rękawiczki, czapki itp.). 

Właściciele większych przedpokoi mogą sobie również pozwolić na dodatkowy element, który pomieści czapki, szale, rękawiczki i inne podręczne drobiazgi. Ciekawym rozwiązaniem jest ławeczka do przedpokoju, która ułatwia zakładanie i zdejmowanie obuwia.

 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA