Spójność i delikatność wystroju pokoju pobudza wyobraźnię i uspokaja. Fot. Pinio

  • Autor: Marta Ustymowicz
  • 28 cze 2017 08:17 (aktualizacja: 28 cze 2017 08:50)

Pierwszy pokój dziecka. Tak możesz go umeblować

Urządzanie pierwszego pokoiku dziecka jest bardzo emocjonujące. Warto wybrać meble z wyłącznie najlepszych materiałów, aby zapewnić dziecku bezpieczeństwo i spokój.

Przygotowywanie pokoju to niezwykła przygoda i powód do dumy. W pokoju niemowlaka spędza się bardzo dużo czasu. Musi być przygotowany tak, żeby sprostać wszystkim wyzwaniom jakie czekają rodziców w pierwszym okresie życia dziecka. Powinien też być przytulny i urokliwy. To piękne uczucie, gdy efekty przerastają oczekiwania.

Niektóre motywy i elementy wystroju nasuwają się natychmiast. Warto trzymać się pierwszego pomysłu jaki podsuwa głos intuicji, pasji i miłości. Mama Mieszka wymarzyła sobie pokój, dla którego bazę stanowi fototapeta Zaczarowany Ogród, od kidstown.pl i meble z kolekcji Moon od firmy Pinio.

Wybrane przez panią Michalinę łóżeczko Moon wyróżnia się niezwykłą sekwencją otworów co czyni je uroczym i nowoczesnym, współgra z drzewnym wzorem tapety. Dla rodziców niemowlaka szczególnie pomocny jest regulator wysokości materaca, umożliwiający zawieszanie go na trzech poziomach wysokości. Z kolei możliwość demontażu boku łóżeczka, umożliwia przekształcenie go na tapczanik. Mieszko będzie mógł korzystać z mebla w późniejszym okresie, gdy już zacznie się samodzielnie poruszać. Dzięki takiej technologii meble Pinio rosną wraz z dziećmi.

Komoda z kolekcji Moon współtworzy spokojny charakter pokoju stylem oraz technologią wykonania. Jest wygodna w użytkowaniu a szuflady wyposażono w system cichego zamykania. Wartości funkcjonalnej dostarcza jej dodatkowa, demontowalna nakładka do przewijania. 

Oprócz tapety, w którą Mieszko uwielbia się wpatrywać, Cotton Ball Lights i książki dla dzieci to zestaw, tworzący ciepłą i bajkową atmosferę. Spójność i delikatność wystroju pobudza wyobraźnię i uspokaja. Gdy Mieszko podrośnie, z łatwością wyrazi swój charakter i upodobania wypełniając przestrzeń ulubionymi zabawkami i ozdobami. 


WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

Najciekawsze artykuły z serwisu codziennie w Twojej skrzynce