Meble.com.pl - komfort na miarę

System mebli Strzałka. Fot. Black Red White

Piętrowe łóżka dla dzieci. 10 sprytnych propozycji

  • Autor: Alicja Pietrowska
  • 09 wrz 2014 12:12 (aktualizacja: 22 wrz 2014 08:40)

Największym wyzwaniem w urządzaniu pokoju rodzeństwa jest odpowiednie dobranie łóżek. Dzieci, mimo wspólnego pokoju, muszą mieć komfort i poczucie odrębności. Jak im to zapewnić, jeśli metraż pomieszczenia nie jest zbyt duży? Wystarczy zakupić piętrowe łóżko...

Łóżka piętrowe świetnie sprawdzają się w sytuacji gdy jeden, niewielki pokój dzieli więcej niż jedno dziecko. Są nie tylko funkcjonalne, ale też ciekawe pod względem wzornictwa.

Wertykalne położenie mebla niesie za sobą wiele korzyści. Przede wszystkim, to duża oszczędność przestrzeni, którą będzie można wykorzystać do zabawy. "Bliskość przebywania ze sobą rodzeństwa zbuduje między nimi dobre relacje i pozytywny nastrój w domu. A dobry design łóżka nada pokojowi dzieci nowoczesny styl.”- doradza Edyta Spozowska, projektant wnętrz Black Red White.

Spanie w takim łóżku z pewnością dziecku nie spowszednieje. W porównaniu do "normalnego" łóżka, może wydawać się dziecku zdecydowanie ciekawsze, tym bardziej, że na rynku jest bogactwo łóżek piętrowych, które tworzą dodatkową przestrzeń do zabawy.

Wiele z nich oferuje też dodatkową przestrzeń na niższym poziomie, można tam wstawić pufę czy biurko i urządzić miejsce do czytania i nauki. Dolne łóżko może stanowić także miejsce na przechowywanie skarbów dziecka.

 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA