Meble.com.pl - komfort na miarę

Warto zaplanować w jej wnętrzu dużo szuflad czy koszyków, które znacznie podniosą jej funkcjonalność. Wieszaki dedykowane konkretnym rodzajom ubrań, stojaki na buty i drążki na okrycia wierzchnie to niezbędniki każdej garderoby. Fot. Rejs

Pojemna garderoba. Ciekawe pomysły na przechowywanie

  • Autor: Alicja Pietrowska
  • 03 gru 2015 11:48 (aktualizacja: 14 gru 2015 09:20)

Pojemna, funkcjonalnie zaprojektowana garderoba jest niezwykle przydatna. Do naszego domu wnosi porządek. Zobaczcie jak ją zaaranżować.

Pojemna, sprytnie zaplanowana garderoba lub szafa to podstawowy element w każdym mieszkaniu. Bałagan oraz nieporządek spowodowany porozrzucanymi wszędzie ubraniami czy innymi rzeczami osobistymi, nie pozwoli nam komfortowo wypocząć w naszym mieszkaniu. Garderobę możemy zrobić na zamówienie u stolarza lub też zakupić w sklepie gotowy mebel.

Pierwsza opcja jest znacznie wygodniejsza. Taka szafa bowiem jest dostosowana do naszych potrzeb oraz wymagań naszego mieszkania. Dodatkowo jej zawartość możemy zaplanować adekwatnie do liczby posiadanych przedmiotów, a nawet płci osób które będą z niej korzystać. 

W sklepach meblowych dostępne są szafy dwu lub trzy drzwiowe z drzwiami otwieranymi w tradycyjny sposób, ale też opartymi na wygodnym systemie suwnym. Szafa wnękowa, otwarta lub wolnostojaca. Tradycyjna lub w nowoczesnym stylu - ich wybór jest bardzo szeroki. Po więcej inspiracji zajrzyjcie do naszej galerii zdjęć.  

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA