Meble.com.pl - komfort na miarę

System drzwi przesuwnych S1500. Przezroczyste lub pół transparentne wypełnienie drzwi nadaje wnętrzu lekkości i przestrzeni. Fot. Raumplus

Pojemna garderoba. Tak ją urządzisz pod skosami!

  • Autor: Alicja Pietrowska
  • 15 lip 2015 12:22 (aktualizacja: 16 lip 2015 08:38)

Skosy oraz trudno dostępne wnęki to miejsca wprost idealne do zaaranżowania funkcjonalnej garderoby. Pojemna zabudowa zaprowadzi w domu ład i porządek, a także pięknie ozdobi nasze wnętrze.

Dostępna na polskim rynku oferta systemów drzwi przesuwnych, z roku na rok jest rozszerzana i uzupełniana o innowacyjne pomysły. Nie brakuje wśród nich systemów, które pozwalają zabudować wyjątkowo kłopotliwe miejsca - na przykład te położone skosami i spadkami, które przestają być barierą.

Wbrew pozorom trudne do zagospodarowania poddasze można zaaranżować w taki sposób, by urządzić przytulną i pełne wdzięku wnętrze. Poruszające się bezgłośnie, niemal niewidoczne profile pozwolą zaaranżować, każdą kłopotliwą wnękę, równocześnie nie zabierając dodatkowej przestrzeni w pomieszczeniu.  

Montowane pod skosami szafy najczęściej są wykorzystywane do przechowywania odzieży i akcesoriów. Co ważne, są znacznie bardziej pojemne w stosunku do standardowych gotowych modeli. W zależności od warunków jakie oferuje wnętrze, za zamontowanymi pod skosem przesuwnymi drzwiami, kryć się może nawet spora garderoba typu "walk in" lub mniejsza szafa, która perfekcyjnie organizuje ubrania.

 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA