Meble.com.pl - komfort na miarę

Pomieszczenia dla maluszków mogą być na prawdę rozczulające. Biel sprawi, że pokój będzie nie tylko przestronny, ale też dostojny. Fot. JVD

Pokoik dziecka. Zobacz najpiękniejsze aranżacje

  • Autor: Marta Ustymowicz
  • 27 sty 2015 12:46 (aktualizacja: 28 sty 2015 08:13)

Urządzenie pokoju dziecka to czasem niemałe wyzwanie. Zobaczcie kilka ciekawych aranżacji, które pomogą w rozwiązaniu tego problemu.

Barwy wyzwalają w nas wiele emocji. Od pomarańczowych kolorów robimy się głodni, od czerwieni pobudzeni, a fiolety wprawiają nas w stan błogości. Aby życie i codzienne, domowe czynności były przyjemniejsze, warto kolorować dom na najróżniejsze barwy. Ewidentnie pokój dziecka jest miejscem, w którym z kolorem można „zaszaleć”. W tej przestrzeni domowej nie warto używać wyłącznie stonowanych i chłodnych barw, ponieważ soczyste kolory pobudzają do działania, uruchamiają kreatywność i budują pozytywna aurę. A tego dzieciom, które dopiero kształtują swoja osobowość właśnie potrzeba. Co więc jest teraz modne?

Aby stworzyć wesoły, różnobarwny pokój dla dziecka, nie warto skupiać się wyłącznie na pomalowaniu na kolorowo ścian. Barwy mebli są także ważnym aspektem. Producenci oferują obecnie meble przeznaczone dla najmłodszych w niemal wszystkich odcieniach tęczy. Jasne, sosnowe elementy są często łączone z kolorowymi. Popularna jest także laminowana biała płyta, która w połączeniu z kolorowymi frontami tworzy ciekawą i przyjazną całość. Aby pokój wyglądał wyjątkowo ciekawie, warto łączyć ze sobą różne kolekcje bądź "dokolorowywać" go różnymi dodatkami. Niezmiennie modna jest także biel, która na meblach dziecięcych prezentuje się wyjątkowo stylowo. Połączona z kolorowymi ścianami i dodatkami we wnętrzu sprawi, że pomieszczenie będzie modne, ale też przestronne. 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA