Meble.com.pl - komfort na miarę

Uniwersalny zestaw utrzymany w bielli i błękicie. Fot. Muebles Lara

Pokój dziecięcy. Postaw na wygodną meblościankę

  • Autor: Marta Ustymowicz
  • 23 lut 2015 09:18 (aktualizacja: 24 lut 2015 07:56)

Pokój dziecięcy powinien być urządzony z pomysłem. Oprócz wyjątkowych dekoracji czy wesołych kolorów na ścianach, doskonale sprawdzą się także meblościanki. To niewielki mebel na ogromne potrzeby.

Meblościanki sprawdzą się w każdym pomieszczeniu. Zarówno w niedużym pokoju dziecinnym, mieszczącym się w bloku, jak również w takim, który usytuowany jest w przestronnym domu. Dzieci, mimo iż są małe, mają czasem naprawdę ogromne potrzeby. Kolekcje zabawek, książeczek, kolorowanek, a w pewnym czasie także przedmioty służące do nauki w szkole, sprawiają, że duża ilość półek czy szafek jest wręcz pożądana. Każda mama wie, że utrzymanie porządku w pokoju dziecka to nie lada wyzwanie, zaś półki, zamykane szafki, wysuwane skrzynie czy szuflady to bardzo ułatwią. 

Dlatego meblościanka będzie idealnym meblem do pokoju dziecka. Może być wyłącznie zbiorem szafek i półek, połączonych w jeden mebel, ale także być wyposażona w łóżko oraz biurko. Dzięki takiej kompleksowej meblościance funkcjonalnie urządzimy nawet najmniejszy pokój. Niektóre modele wyposażone są w dwa miejsca do spania, stanowiąc wówczas doskonały mebel dla rodzeństwa mieszkającego w jednym pokoju. 

Zobaczcie ciekawe propozycje meblościanek do pokoi dziecięcych. Zapraszamy do galerii zdjęć.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA