Meble.com.pl - komfort na miarę

Turkusowe pufy to doskonałe urozmaicenie pokoju dziecięcego. Na zdjęciu kolekcja marki Dig Net. Fot. Dig Net

Pokój dziecka. 10 modnych i przytulnych kolekcji

  • Autor: Marta Ustymowicz
  • 16 lis 2015 12:51 (aktualizacja: 17 lis 2015 08:34)

Pokój dziecięcy warto urządzić zgodnie z obowiązującymi trendami. Wszak gust dziecka kreujemy od jego najmłodszych lat.

Moda nie dotyczy wyłącznie przestrzeni domu zajmowanej przez dorosłych. Producenci oferują również wiele ciekawych rozwiązań dla dzieci i młodzieży. Jednym z nich są meble modułowe oraz kolekcje z dodatkiem żywych kolorów. 

Modułowe meble doskonale sprawdzą się w małych pokojach dziecięcych. To my decydujemy, jakie elementy zakupimy i z nich właśnie zbudujemy zestaw mebli do pokoju dziecka. Szeroka gama brył w kolekcjach modułowych sprawia, że mamy możliwość zaadoptowania przestrzeni całkowicie dopasowanej do naszych potrzeb. Jeśli pokój jest naprawdę mały, warto postawić na otwarte półki ścienne, zaś na podłodze meble ograniczyć jedynie do łóżka, biurka i szafy. Warte uwagi są również meble zintegrowane, które w jednym elemencie zawierają kilka brył. Dzieciom szczególnie przypadną do gustu łóżka na antresoli, pod którą ukrywa się biurko lub wolna przestrzeń do zabawy. 

Aranżacja pokoju dziecięcego powinna być żywa i pogodna, dlatego też producenci oferują nam meble w najróżniejszych kolorach. Ciekawym rozwiązaniem są kolekcje w bieli na wysoki połysk z dodatkiem mocnych deseni lub klasyczne kolekcje z rysunkiem drewna, uzupełnione o drobne, kolorowe wstawki.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA