Meble.com.pl - komfort na miarę

Kolorowe meble modułowe wyglądają jeszcze ciekawiej jeśli sa umieszczone na ścianie w świetnym kolorze. Fot. Muebles Lara

Pokój dziecka i nastolatka w bardzo soczystych kolorach

  • Autor: Marta Ustymowicz
  • 23 maj 2014 13:06 (aktualizacja: 28 maj 2014 08:00)

Dzieciaki uwielbiają kolorowe pokoje. A do tego potrzeba nie tylko ścian w różnych, wesołych barwach, ale przede wszystkim fajnych mebli. Idealne byłyby bryły utrzymane w żywych kolorach tęczy.

Barwy wyzwalają w nas wiele emocji. Od pomarańczowych kolorów robimy się głodni, od czerwieni pobudzeni, a fiolety wprawiają nas w stan błogości. Aby życie i codzienne, domowe czynności były przyjemniejsze, warto kolorować dom na najróżniejsze barwy. Ewidentnie pokój dziecka jest miejscem, w którym z kolorem można „poszaleć”. W tej przestrzeni domowej nie warto używać wyłącznie stonowanych i chłodnych barw, ponieważ soczyste kolory pobudzają do działania, uruchamiają kreatywność i budują pozytywna aurę. A tego dzieciom, które dopiero kształtują swoja osobowość właśnie potrzeba. 

Aby stworzyć wesoły, różnobarwny pokój dla dziecka, nie warto skupiać się wyłącznie na pomalowaniu na kolorowo ścian. Barwy mebli są także ważnym aspektem. Producenci oferują obecnie meble przeznaczone dla najmłodszych w niemal wszystkich odcieniach tęczy. Jasne, sosnowe elementy są często łączone z kolorowymi. Popularna jest także laminowana biała płyta, która w połączeniu z kolorowymi frontami tworzy ciekawą i przyjazną całość. Aby pokój wyglądał wyjątkowo ciekawie, warto łączyć ze sobą różne kolekcje bądź "dokolorowywać" go różnymi dodatkami. 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA