Meble.com.pl - komfort na miarę

Łóżko ze zjeżdżalnią To mebel dla aktywnych dzieci, które potrzebują wielu bodźców do zabawy. Fot. Flexa

Pokój dziecka. Meble idealne na nudę

  • Autor: Marta Ustymowicz
  • 13 cze 2017 08:39 (aktualizacja: 13 cze 2017 09:11)

Gdzie dzieci chętnie się bawią poza domem? Oczywiście na placu zabaw. A gdyby tak stworzyć w pokoju dziecka istny plac do figli i psot? Można to zrobić dzięki meblom, które pokonają każdą nudę.

Pokój dziecka to świat kolorów i bajek, ale również bezpieczna baza, do której nasz maluch może udać się zawsze wtedy, kiedy będzie miał na to ochotę. Pokoje maluchów różnią się od pomieszczeń, które w domu zajmują dorośli. To przestrzeń wielozadaniowa. W granicach czterech ścian muszą znaleźć się miejsce do spania, nauki, przechowywania, ale też beztroskiej zabawy. Urządzenie takiego pokoju często bywa niemałym wyzwaniem.

Meble, jak duże zabawki to doskonałe rozwiązanie do pokoju przedszkolaków. Dzieci w tym wieku mają najbardziej wybujałą wyobraźnię, którą dorośli powinni dodatkowo pobudzać. Łóżko w kształcie rycerskiego zamku czy namiotu kempingowego to mebel, który szybko przegoni nudę, bowiem można się w nim bawić na najróżniejsze sposoby. Tak nietypowe meble to nie tylko sposób ciekawego spędzania czasu we własnym pokoju, to także sprawdzona metoda na nietuzinkowe, designerskie wnętrze. 

 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA