Kolekcja Little Adventures Zara Home Kids. Fot. Zara Home

Kolekcja Little Adventures Zara Home Kids. Fot. Zara Home

  • Autor: Marta Ustymowicz
  • 09 sie 2017 13:08 (aktualizacja: 10 sie 2017 15:33)

Pokój dziecka. Wspaniała kolekcja mebli i dodatków

Nowa kolekcja mebelków i dodatków Zara Home zachęci najmłodszych do zabawy. Zobacz, jak pięknie można urządzić pokój dziecka.

Nowa kolekcja Zara Home Kids zaprasza do przygody. Pierwsza część kampanii z jesiennymi kolorami inspirowana jest spędzaniem czasu na świeżym powietrzu. Lisy, szopy, sowy i inne zwierzęta z lasu zdobią tekstylia kolekcji i wypełniają świat dzieci kolorami i radością. Propozycja, która łączy się z innymi bardziej klasycznymi materiałami, jak kaszmir, zdjęcia lub paski. Budowanie domków na drzewie, piesze wędrówki w górach lub przejażdżki bryczką to tylko niektóre z doświadczeń, które można sobie wyobrazić w tym sezonie.

Roboty, samochodziki na pedały i inne niesamowite wynalazki spotkają się w drugiej części kampanii, idealnej dla małych geniuszy twórczych. Daj się ponieść swojej wyobraźni w otoczeniu zabawek blaszanych, samochodów wyścigowych, zwierząt i innych wymyślonych stworzeń.

Więcej pomysłów na aranżację pokoju dziecka szukaj TUTAJ


WASZE KOMENTARZE (1) + DODAJ KOMENTARZ

    • majka k, 2017-08-13 13:04:50
    Fakt, fajnie to wygląda, bardzo mi sie podoba. Świetnie utrzymana kolorystyka bez jakiejś tam przesady. Podobne aranżacje oglądałam w jagodowymkocie na blogu, też spokó, ład i harmonia. My chyba zdecydujemy się na wybór tego pomysłu pod nazwą z głową w chmurach, ale skorzystamy i z tej aranżacji. Ten wiklinowy dinozaur jest po prosu bajeczny.

Najciekawsze artykuły z serwisu codziennie w Twojej skrzynce