Meble.com.pl - komfort na miarę

Drzwi przesuwne są bezpieczne w użytkowaniu dzięki samodomykaczom chroniącym przed przypadkowym przytrzaśnięciem ręki dziecka. System Classic. Fot. Komandor

Pokój dziecka. Wybierz do niego idealną szafę

  • Autor: Alicja Pietrowska
  • 18 lut 2015 13:38 (aktualizacja: 19 lut 2015 08:00)

Pojemna szafa to obowiązkowe wyposażenie każdego pokoju dziecka. W zależności od metrażu, jakim dysponujemy, możemy zdecydować się na tradycyjną wolno stojącą szafę, szafę wnękową lub garderobę. Wybór jest duży.

Jaka szafa sprawdzi się w pokoju dziecka? Na pewno ciekawa pod względem wyglądu i pojemna. Wybór dostępnych opcji pozostawia szerokie pole do popisów aranżacyjnych. Szafy dla dzieci są zdecydowanie bardziej kolorowe niż analogiczne produkty proponowane dorosłym. Na ich frontach nie brakuje zabawnych aplikacji i ciekawych grafik. Tradycyjne uchwyty w wielu przypadkach zastąpione są znacznie ciekawszymi i bardziej oryginalnymi modelami.  

Szafy będące częścią kolekcji dedykowanych dzieciom są także nieco niższe niż te dedykowane dorosłym. Dodatkowo, niejednokrotnie posiadają dwa rzędy wieszaków, co umożliwia swobodne powieszenie znacznie większej liczby ubranek. Warto więc zastanowić się nad szafą narożną: jest w stanie pomieścić więcej niż tradycyjny model, a przy tym sprytnie wykorzystuje miejsce w niepraktycznym rogu pomieszczenia. Pokoje nieustawne, o nietypowym kształcie warto wyposażyć w szafę z przesuwnymi drzwiami. W wariancie dla małych dzieci można podzielić ją na dwie części: przeznaczoną na ubrania oraz zabawki.

 

 

 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA