Meble.com.pl - komfort na miarę

Przyborniki pozwolą zachować porządek w pokoju niemowlęcia. Fot. 3Sprouts

Pokój niemowlaka. Sprytne organizery na meble

  • Autor: Marta Ustymowicz
  • 14 marz 2017 13:11

Pojawienie się w domu dziecka, to sprawdzian umiejętności organizacyjnych dla rodziców. Do przechowywania rzeczy niezbędnych dziecku przydadzą się organizery na meble.

Na rynku dostępnych jest wiele organizerów, które pomagają rodzicom w segregowaniu wszystkich przedmiotów. Jednym z nich jest przybornik na pieluchy firmy 3 Sprouts. Przybornik na pieluchy to bardzo proste, ale też niezwykle pomysłowe rozwiązanie. Przybornik na pozwala Ci mieć pieluszki zawsze pod ręką, łatwo dostępne, a jednocześnie ułożone w jednym miejscu. Dzięki przybornikowi zachowujesz estetykę pokoju, w którym przygotowałaś stanowisko do pielęgnacji maluszka. Pieluchy w przyborniku możesz wyjąć ruchem jednej ręki, a nie są one widoczne dla gości i domowników. Przybornik możesz postawić na podłodze, szafce lub za pomocą uchwytów powiesić na haczyku lub gałce od szuflady w komodzie.

Stonowane kolory i estetyczny, przyjazna naszywka na przyborniku będzie ciekawym elementem dekoracji pokoju dziecięcego. Przybornik na pieluchy możesz też zabrać ze sobą do innego pomieszczenia lub na wyjazd. Dzięki niemu będziesz miała pieluszki zawsze pod ręką, bez konieczności wypakowywania wszystkich rzeczy z walizki czy torby.

Kiedy dziecko podrośnie przybornik można wykorzystać jako organizer na przytulanki, ubranka czy nawet dziecięce książeczki. Kosz przybornika wykonany ze 100% bawełny, jest łatwy do wyczyszczenia za pomocą mokrej ściereczki. Podobnie możesz przecierać jego zewnętrzną część.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA