Meble.com.pl - komfort na miarę

System drzwi Smart. Fot. Vox

Pokój ucznia. Sprytne sposoby na przechowywanie

  • Autor: Marta Pancewicz
  • 15 lis 2017 09:25 (aktualizacja: 16 lis 2017 13:33)

W pokoju ucznia każde miejsce do przechowywania jest na wagę złota. Piętrzące się książki, zeszyty i szkolne akcesoria trzeba poukładać, aby zbędny bałagan nie zakłócał spokojnej nauki.

Urządzanie dziecięcego pokoju może stać się prawdziwą lekcją kreatywności, szczególnie jeśli poszukujemy dodatkowych miejsc do przechowywania. Drzwi Smart marki Vox, które powstały we współpracy z firmą Porta, wyposażono w wygodne pojemniki, uchwyty, haczyki, organizery, kalendarz i plan lekcji, co stanowi świetny sposób na uporządkowanie i zorganizowanie przestrzeni. Jak mówi autorka projektu, Ewa Śliwińska, to „funkcjonalny design, inspirowany codziennymi sprawami”. Ale oprócz walorów praktycznych drzwi Smart dają wolność wyboru. Każde dziecko może samo zadecydować o ich wyglądzie i funkcjach, jakie będą pełnić.

Wolność tworzenia zaczyna się w domu

Drzwi Smart można dostosować do wieku i potrzeb każdego ucznia – od początkującego przedszkolaka do nastolatka. Korzystając z palety 7 dostępnych kolorów, 12 kompatybilnych akcesoriów oraz wzbogacając je o własne pomysły, Twoje dziecko będzie mogło stać się autorem swojego wyjątkowego projektu. Drzwi Smart oferują miejsce nawet na najbardziej szalone koncepcje i odważne wizje. Dzięki nim dziecko stanie się kreatorem własnej przestrzeni, dopasowanej do jego oczekiwań, potrzeb i upodobań. Drzwi Smart udźwigną ciężar zarówno szkolnych obowiązków, jak i pozalekcyjnych zainteresowań czy przyjemności. Wśród akcesoriów dostępnych w ofercie są pojemniki, uchwyty, haczyki, organizery, kalendarz z metalową płytą na magnesy, plan lekcji, paski, a nawet lustro. Ulubione maskotki, książki czy pamiątki z wakacji można ukryć np. w filcowych organizerach, rakietki do tenisa czy ping ponga zawiesić na wieszakach, a na tablicy zapisać najważniejsze wydarzenia i zadania.

Montaż – dziecinnie prosty!

Drzwi Smart mogą być nie tylko zaprojektowane przez dzieci, lecz także stworzone – od początku do końca. Oryginalność systemu Smart polega między innymi na tym, że jest on niezwykle prosty w montażu. Mufy, czyli otwory, w które są wyposażone drzwi, umożliwiają bardzo wygodne mocowanie akcesoriów za pomocą śrub. A ponieważ dzieci szybko dorastają, dotychczasowy projekt drzwi możemy z łatwością zmodyfikować, wyposażając je w nowe elementy. Dzięki solidnym śrubom, które są w stanie udźwignąć nawet 5 kilogramów, możemy dowolnie łączyć akcesoria dostępne w ofercie, a także wzbogacać projekt o własne dekoracje i dodatki.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA