Meble.com.pl - komfort na miarę

Zestaw mebli młodzieżowych Graphic, ozdobi wnętrze pokoju starszego dziecka. Pomoże też stworzyć ciekawe miejsce do prac szkolnych. Fot. Black Red White

Pokój ucznia. Zobacz modne i wygodne biurka

  • Autor: Marta Ustymowicz
  • 24 sie 2015 10:13 (aktualizacja: 25 sie 2015 08:01)

Zbliża się początek roku szkolnego. Jeśli szukasz pomysłu na modne i wygodne biurko, koniecznie zobacz nasze propozycje.

Biurko w pokoju ucznia jest niezwykle ważnym meblem. Od samego początku nauki w szkole warto wyrabiać w dziecku nawyk odrabiania lekcji w jednym, przystosowanym do tego miejscu. Szukanie miejsca w domu, to na podłodze, to na stole w kuchni, sprawi, że obowiązki nie będą wykonywane solidnie. Dziecko bowiem nie powinno się rozpraszać, mieć zawsze pod ręką najpotrzebniejsze przybory szkolne i pracować w ciszy i spokoju. Dlatego właśnie wybór odpowiedniego biurka jest tak istotny.

Duża ilość modeli dostępnych na rynku pozwoli wybrać biurko nie tylko pasujące do stylistyki pokoju, ale również odpowiednie pod kątem wzrostu dziecka. Jeśli planujemy, że mebel ma posłużyć dziecku przez kilka lat, warto wybrać biurko z szerokim, pełnowymiarowym blatem. Mniejszy blat sprawi, że nie będzie na nim miejsca na ustawienie laptopa, z którego zapewne za kilka lat dziecko będzie korzystało. Dobrze jest więc myśleć nieco "na przyszłość". 

Wszelkiego rodzaju organizery i nadstawki pozwolą utrzymać porządek na biurku dziecka. Dobrym rozwiązaniem jest także wybór mebla z szufladkami po jednej stronie. Chcąc zaoszczędzić miejsca na biurku, można również wybrać lampkę mocowaną klipsem do blatu. Należy jedynie pamiętać, aby przymocowana była z przeciwnej strony, niż ta, którą ręką dziecko pisze. 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA