Meble.com.pl - komfort na miarę

W tym mieszkaniu jadalnia została umiejscowiona w przejściu pomiędzy kuchnią a salonem. Meble zostały kolorystycznie dopasowane do salonu, a pięknym tłem stała się dla nich także tapeta z motywem brzózek. Projekt Beata Kruszyńska. Fot. Bartosz Jarosz

Pokój z jadalnią. Pomysły architektów do małych wnętrz

  • Autor: Marta Ustymowicz
  • 19 wrz 2014 14:23 (aktualizacja: 24 wrz 2014 08:24)

Praktycznie w każdym, nawet najmniejszym salonie można wygospodarować jadalnię. Mimo, że nie zawsze możemy pozwolić sobie na wielki stół, to są na rynku meble, które potrafią sprostać oczekiwaniom małych mieszkań i ich właścicieli.

Warto jest wygospodarować choćby najmniejszy kącik, aby ustawić w nim stół i krzesła, bowiem o zaletach spożywania posiłków razem z rodziną nikogo chyba nie trzeba przekonywać. Do malutkich pokoi dziennych idealnie pasują okrągłe stoliki, które nie zajmują wiele miejsca, a często posiadają też funkcję rozkładania. Doskonale sprawdzają się także kwadratowe stoły, które są nie większe niż 75 cm długości. Dzięki temu, taki stół zmieści się nawet w najmniejszym kącie, a mimo swoich niewielkich rozmiarów, wygodnie usiądą przy nim nawet cztery osoby.

Na szczęście producenci mebli pomyśleli także o tych konsumentach, którzy nie posiadają dużych przestrzeni domowych, a chcą mieć możliwość jedzenia posiłków z rodziną. Zapraszamy do zapoznania się naszą galerią. Z pewnością każdy znajdzie w niej garstkę inspiracji, którą będzie mógł przenieść do własnego domu.

WASZE KOMENTARZE (1) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA