Meble.com.pl - komfort na miarę

Jadalnię można wtopić w aranżację wnętrza, lub wręcz przeciwnie, wyeksponować ją. W tym domu dla jadalni stworzono podest. Przeszklona ściana lekko osłania ją od reszty wnętrza, ale jednocześnie nie tworzy zamkniętej przestrzeni. Projekt: Dominik Respondek. Fot. Bartosz Jarosz

Pomysł na jadalnie. Piękne zdjęcia z polskich domów

  • Autor: Marta Ustymowicz
  • 27 sty 2016 11:33 (aktualizacja: 28 sty 2016 08:46)

Urządzasz jadalnie i nie wiesz, jak zaaranżować ją w najmodniejszym stylu? Zobacz piękne zdjęcia z polskich domów.

Co jest modne w aranżacji jadalni? Zdecydowanie od pewnego już czasu królują minimalizm, design oraz charakterystyczne materiały. Wszystkie te elementy pasują doskonale do nowoczesnych wnętrz, w stylu minimalistycznym, ale również do eklektycznych czy modernistycznych stylizacji. 

W polskich wnętrzach dominują jasne kolory. Biel ścian czy delikatne szarości chętnie zestawiamy z materiałami ciepłymi i przytulnymi. Dlatego też w aranżacjach wnętrz często pojawiają się meble z drewna. Modne w szczególności są dekory orzecha amerykańskiego czy klasycznego dębu. Drewniany stół zestawiony z krzesłami w nowoczesnym stylu będzie się prezentował nietypowo. Odchodzi się dziś od masywnych krzeseł tapicerowanych, popularniejsze są modele z tworzyw sztucznych. Najmodniejsze modele to te osadzone na cienkich nóżkach - stalowych oraz drewnianych. 

Zapraszamy do galerii zdjęć po garść inspiracji. 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA