Meble.com.pl - komfort na miarę

Biblioteczka wykonana z białej płyty, na tle białej ściany dosłownie wtopi się w otoczenie. Projekt: Konstanty Jeżewski i Alina Grzybowska. Fot. Bartosz Jarosz

Pomysły na modny salon. Zobacz 15 świetnych aranżacji

  • Autor: Marta Ustymowicz
  • 13 maj 2015 13:41 (aktualizacja: 14 maj 2015 08:45)

Każdy z nas chciałby mieć modny salon, ale nie każdy wie, jak go urządzić, aby taki był. Dlatego dziś prezentujemy 20 świetnych aranżacji, które są idealną inspiracją do stworzenia własnego niepowtarzalnego wnętrza.

Modny salon, czyli jaki? Wyposażony w designerskie, drogie meble, udekorowany kolorowymi dodatkami czy może w najmodniejszych kolorach? Nic z tych rzeczy. Modny salon to taki, którego dekoracje i wyposażenie są doskonale wyważone, pasują do siebie, nie przytłaczają się wzajemnie. To salon, w którym jest miejsce na odpoczynek dla dorosłych i dla dzieci. To także wnętrze, które podąża za określonym stylem, a nie miesza wszystkie możliwe w czterech ścianach. 

Salony i pokoje dzienne w polskich domach są bardzo odmienne. Różnią się nie tylko metrażem, ale też ilością słońca, jaka wpada do wnętrza czy też wysokością pomieszczeń, które mają ogromny wpływ na wygląd wnętrza. Dominuje styl nowoczesny, meble zdecydowanie mają proste bryły, a duża ilość oświetlenia wprowadza do salonu interesujący nastrój - zależny od potrzeb i pory dnia. Modne biele i szarości widocznie dominują wśród kolorów, jakie wybierają Polacy. 

Zapraszamy do galerii zdjęć, gdzie prezentujemy 20 gotowych aranżacji wnętrz. 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA