Meble.com.pl - komfort na miarę

W kuchni nie może zabraknąć szuflad o różnych głębokościach. To zapewni optymalne zagospodarowanie wnętrza szafek, sprawdzą się również praktyczne separatory. Fot. Nolte

Praktyczna kuchnia. Zobacz jak urządzić wnętrze szafek

  • Autor: Marta Ustymowicz
  • 02 kwi 2015 08:45 (aktualizacja: 08 kwi 2015 07:56)

Stare przysłowie mówi, że najcenniejsze jest często to, co pozostaje w ukryciu. Tak właśnie jest w funkcjonalnej kuchni. Aby była nie tylko piękna, ale i praktyczna, warto zadbać o doskonałe wyposażenie szuflad i szafek.

Znasz tą historię, kiedy w kuchennych półkach wypełnionych zapasami, poszukujesz paczki rodzynek, które są gdzieś z tyłu? Wkładasz rękę, starasz się delikatnie ominąć butelkę oleju, ale niestety...kończy się na tym, że aby wyjąć jedną rzecz, musisz opróżnić niemal całą zawartość szafki. 

Takie sytuacje nie będą się przydarzać, jeśli zamiast tradycyjnych szafek z drzwiczkami na zawiasach, zastosujemy w kuchni praktyczne szuflady. I choć nie każdy z nas może pozwolić sobie na własną spiżarkę sąsiadującą z kuchnią, czy na zabudowaną szafę, która pozwoli schować małe sprzęty AGD lub zapasy suchej żywności, to na szczęście nawet w najmniejszej kuchni można stworzyć świetne miejsce do przechowywania i zyskać wiele przestrzeni. 

Sukcesem do funkcjonalnej kuchni jest spora ilość pakownych szuflad o dużej nośności oraz wykorzystanie wszelkiego, dostępnego miejsca na półki, wieszaki czy schowki. Dzięki temu przestrzeń kuchenna będzie wykorzystana maksymalnie, a my będziemy mieli wszystko pod ręką. 

Zapraszamy do galerii zdjęć, gdzie przedstawiamy najciekawsze pomysły na zagospodarowanie szafek i szuflad oraz wykorzystanie dostępnej przestrzeni. 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA