Meble.com.pl - komfort na miarę

Separatory oraz specjalne pojemniki umieszczone w szufladach pozwolą na łatwe utrzemanie porządku w garderobie. Fot. Blum

Przechowywanie w domu. Schowaj wszystko do szuflady

  • Autor: Marta Ustymowicz
  • 20 kwi 2015 10:09 (aktualizacja: 21 kwi 2015 08:05)

Szuflady to najlepszy sposób, aby uprzątnąć cały domowy nieporządek. Przechowywanie w domu stanie się prostsze, jeśli wybierzecie właśnie takie praktyczne szuflady...

Kiedy słyszymy "szuflady", pierwsze skojarzenie wędruje w stronę kuchni. Przecież właśnie w tym wnętrzu szuflad potrzebujemy najbardziej. Płytkich na sztućce czy przyprawy i głębokich na talerze lub opakowania z żywnością. Jednak przydadzą się nam nie tylko w kuchni. Każde pomieszczenie, bez różnicy na zastosowanie, stanie się praktyczniejsze, jeśli pojawią się w nim szuflady.

Komoda, stolik, łóżko czy szafa. Wszystkie te meble mogą mieć szuflady. Dzisiaj jednak nie wrzucamy do nich przedmiotów jak popadnie, a układamy je z zastosowaniem pewnych zasad, odpowiednio segregujemy. Czasy, kiedy szukając czegoś w szufladzie, powodowały, że musieliśmy grzebać w niej niczym w głębokim worku, przeszły do lamusa. Dzięki specjalnym separatorom, przegródkom czy koszykom w szufladach można mieć porządek i miejsce przeznaczone na każdą rzecz.

Praktycznym rozwiązaniem w salonie będzie stolik kawowy z ukrytymi szufladkami. Pozwoli to na przechowywanie drobnych przedmiotów, pilotów do telewizora czy czasopism. W sypialni zaś sprawdzi się łóżko z szufladą na pościel. Schowanie grubej kołdry do pojemnika, a zaścielenie łóżka lekką narzutą, sprawi, że sypialnia będzie prezentowało się świeżo i delikatnie. 

Alternatywą dla klasycznych szuflad mogą być stalowe kosze, które umieszcza się przede wszystkim w garderobach czy zabudowanych szafach. W szafie dobrym pomysłem są również szuflady ze specjalną wkładką na biżuterię lub szachownicą do przechowywania krawatów. 

Zobaczcie najlepsze pomysły a szuflady w różnych pomieszczeniach w domu. 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA