Meble.com.pl - komfort na miarę

Szuflada z systemem organizacji Orga-Line firmy Blum. Dzięki funkcjonalnym przegródkom, każda rzecz w szufladzie będzie miała swoje miejsce. Fot. Blum.

Przechowywanie w kuchni. 16 pomysłowych szuflad

  • Autor: Marta Ustymowicz
  • 02 wrz 2014 12:25 (aktualizacja: 22 wrz 2014 08:53)

Często nie wykorzystujemy całego potencjału, jakie dają nam kuchenne szuflady. A szkoda. Wystarczy tylko wiedzieć jak i jakich systemów organizacji używać, aby w kuchni mieć jeszcze więcej miejsca.

Już na etapie wyboru mebli kuchennych warto zastanowić się w jakich miejscach będziemy przechowywać poszczególne przedmioty. Dzięki temu możemy w porę wybrać odpowiednie systemy organizacji. Do wyboru jest wiele różnych "ułatwiaczy życia", jak chociażby tace na sztućce, separatory czy maty zapobiegające ślizganiu się rzeczy w szufladach. 

W miejscu, gdzie będziemy przechowywać zastawę stołową warto rozesłać specjalną matę, która nie tylko zapobiegnie przemieszczaniu się talerzy, ale także zapewni odpowiednią amortyzację. Można także wybrać specjalne stojaki, w których umieszcza się ceramikę. Dzięki temu talerze czy miski będą miały swoje miejsce i nic nie zakłóci ich spokoju w szufladzie. 

Bardzo ciekawe rozwiązania do szuflad znajdziemy w ofercie takich firm jak: Blum, Hettich, Peka czy Nomet. Szeroki wybór systemów dostosowanych do najróżniejszych szafek, nawet tych, o nietypowych rozmiarach, sprawia, że jesteśmy w stanie bardzo skrupulatnie zaplanować własną przestrzeń w kuchni.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA