Meble.com.pl - komfort na miarę

Nawet w małym mieszkaniu warto znaleźć miejsce na jadalnię. Wspólne spożywanie posiłków scala bowiem rodzinę. Projekt: Małgorzata Galewska. Fot. Bartosz Jarosz.

Przedpokój w mieszkaniu. Tak ciekawie go urządzisz

  • Autor: Marta Ustymowicz
  • 14 lip 2015 12:38 (aktualizacja: 31 lip 2015 08:28)

Przedpokój jest pierwszym pomieszczeniem do którego wchodzimy, przekraczając próg domu. Zobacz jak go urządzić, aby zrobić dobre pierwsze wrażenie.

Zazwyczaj ciasne i wąskie lub zespolone całkowicie z salonem. Przedpokój to pomieszczenie trudne do urządzenia, ponieważ w tak niewielkim pomieszczeniu, musimy najczęściej pomieścić wiele rzeczy. Coraz chętniej Polacy decydują się na zabudowę w przedpokoju. Wbudowana we wnękę szafa czy system półek dostosowany do wymiaru ściany, jest praktyczniejszym rozwiązaniem niż klasyczne meble. Niemniej jednak w salonach meblowych mamy coraz większy wybór mebli, przeznaczonych właśnie do tej części mieszkania. Modne są kolekcje modułowe, które możemy dostosować do swoich indywidualnych potrzeb, pozwalające urządzić tą część mieszkania w designerski sposób.

Bez różnicy co wybierzemy, czy gotowe meble, czy na zamówienie, warto pamiętać, że przedpokój jest wizytówką naszego mieszkania. Ciężko jest zrobić dobre wrażenie drugi raz, dlatego warto poświęcić więcej uwagi na jego ciekawe urządzenie. 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA