Meble.com.pl - komfort na miarę

Drewno z wyrazistymi rysunkami warto wyeksponować na dużej powierzchni. Projekt Konrad Zduński. Fot. Mariusz Purta/P2 Foto

Przytulna kuchnia. Piękne meble z rysunkiem drewna

  • Autor: Marta Ustymowicz
  • 07 kwi 2017 08:47 (aktualizacja: 27 kwi 2017 12:23)

Przytulna kuchnia zachęca do spędzania w niej czasu. Aby ją tak urządzić, warto wybrać meble z rysunkiem drewna.

Jeśli lubimy otaczać się naturalnymi materiałami, warto kuchnię urządzić meblami z rysunkiem drewna. Taka aranżacja będzie niezwykle przytulna i ciepła. 

W kuchni idealne sprawdzą się jasne dekory drewna. Do najpopularniejszych należy dąb, który ma ładne, delikatne rysunki i ciepły odcień. Jego jasna barwa nie tylko optycznie powiększy przestrzeń, ale również sprawi, że kuchnia będzie miała pozytywny nastrój.

Drewniane dekory możemy z powodzeniem łączyć z wszelkimi kolorami. Modnym dziś rozwiązaniem jest połączenie drewna z bielą lub szarością, jednak drewno jest na tyle uniwersalne, że pasują do niego również stonowane pastele, zdecydowane barwy, jak czerwień czy zieleń, ale również gustowne złoto oraz miedź. Możemy zastosować je w postaci dodatków, jak również jako wykończenie ściany nad blatem czy poszczególnych frontów mebli. Każdy sposób jest dobry i ożywi aranżację kuchni.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA