Meble.com.pl - komfort na miarę

Nowoczesne płyty grzejne pozwalają na zabudowę blatu o obniżonej wysokości, dzięki czemu kuchnia może być ergonomiczna, jak również dostosowana do potrzeb korzystających z niej osób. Na zdjęciu: Kuchnia XL 3146 marki Ballerina Küchen z serii Comfort, z blatem o obniżonej wysokości, dedykowana osobom starszym. Fot. Ballerina Küchen

Przytulna kuchnia. Tak możesz ją urządzić!

  • Autor: Alicja Pietrowska
  • 02 sty 2015 14:26 (aktualizacja: 07 sty 2015 08:10)

Dziś przygotowaliśmy kilka wybranych propozycji mebli kuchennych utrzymanych w ciepłym klimacie. Inspiracji z tego zakresu nigdy za wiele! Przytulną aranżację kuchni można stworzyć głównie za pomocą wybranych materiałów i odpowiednich dodatków. Zobaczcie sami...

Kuchnia jest niezwykle ważnym miejscem w życiu rodziny. To tutaj spotykamy się przy wspólnym stole, aby dzielić ze sobą posiłki i wrażenia z całego dnia. Warto więc zatroszczyć się o to, aby każdy z domowników czuł się w niej dobrze. Jasna, praktyczna kuchnia, pełna nowoczesnych mebli i ułatwiających życie sprzętów AGD wcale nie musi być wnętrzem o surowym charakterze. Jak sprawić, aby nasza kuchnia stała się przytulna?

To, co przede wszystkim wpływa na ciepły odbiór wnętrza, to drewno. Ten naturalny materiał przenosi nas w przyjazne klimaty, pełne kojącej aury. Warto postawić także na stylowe dodatki. Może to być ceramiczny zlewozmywak, drewniany stół, otwarte półki, stylizowany okap, świeże zioła czy dekoracyjną zastawę. Takie detale potrafią zdziałać cuda. 

W przytulnej kuchni ważny jest też kolor. Wbrew pozorom nie warto się go bać. Choć oczywiście najlepiej sprawdzi się połączenie drewna z barwami natury, tj.: letnie zielenie, błękity, wszelki odcienie bieli, kość słoniowa, jesienne brązy i ciepłe szarości.

 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA