Meble.com.pl - komfort na miarę

Kolekcja Fabrizzio. Łóżko wyróżnia się tapicerowanym prostym i eleganckim w wyrazie zagłówkiem, którego wzór tworzą duże, tapicerowane prostokąty, spięte w jedną całość delikatną ramką. Fot. Agata Meble

Przytulna sypialnia. Pomysły na łóżka tapicerowane

  • Autor: Marta Ustymowicz
  • 14 lis 2016 08:49 (aktualizacja: 30 lis 2016 10:10)

Łóżka tapicerowane sprawiają, że sypialnia w mig staje się przytulnym i ciepłym miejscem. Zobacz, jakie modele łóżek są teraz na topie.

Sypialnia to miejsce, które powinno ciepłem i przytulnością zachęcać do wypoczynku. W sypialni powinniśmy z łatwością ukoić zmysły i wyciszyć się po długim i ciężkim dniu. Aby tak się stało, warto zadbać o odpowiednie urządzenie sypialni. Szczególnie ważne jest wygodne i przytulne łóżko.

Doskonałym sposobem na ciepłą i klimatyczną sypialnię są łóżka wykończone tkaniną. Nie tylko jego rama, ale również zagłówki tapicerowane miękkimi materiałami w przytulnych kolorach, mogą nadać sypialni wspaniały styl. Wprowadzą do niej również klimat sprzyjający wypoczywaniu. Modne są dziś łóżka z pikowanymi zagłówkami, jak również łóżka całkowicie wykończone tkaniną w szarym kolorze. Do sypialni urządzonej w stylu eleganckim pasują również łóżka tapicerowane skórą.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA