Kolekcja Le Boudoir marki Miloo Home. Fot. Miloo Home

Kolekcja Le Boudoir marki Miloo Home. Fot. Miloo Home

  • Autor: mg
  • 18 paź 2017 13:32 (aktualizacja: 19 paź 2017 10:20)

Przytulne sofy i narożniki na długie, jesienne wieczory

Przytulny nastrój i komfortowy wypoczynek - tego właśnie oczekujemy od sof i narożników, które znajdą się w naszym salonie. Zwłaszcza jesienią docenimy ich otulającą miękkość. Zobaczcie najnowsze kolekcje mebli tapicerowanych na sezon jesień/zima.

Czarne sofy - jak zaaranżować elegancki salon

Zmysłowa miękkość użytych materiałów tapicerskich, wysoka jakość wykonania i miłe dla oka kolory to cechy najnowszych kolekcji marki Miloo Home, przygotowanych na sezon jesień/zima. 

Miękkie tkaniny sof  "Velvet Castle" (Miloo Home) dostępne są w kolorach ziemi: ciemnych zieleniach, przytłumionych pomarańczach i głębokich brązach. Całość ożywiają dodatki w odcieniach ciepłego złota. 

Z kolei miękkie welurowe sofy i fotele wchodzą w skład kolekcji "Le Boudoir". Tkaniny w delikatnych odcieniach szarości i beżu uzupełnione zostały kobiecym, pudrowym różem. Razem ze srebrzystymi i kryształowymi dodatkami tworzą wnętrze pełne wdzięku i romantyzmu.

Lekkie, drewniane konsole i komody w połączeniu z miękkimi sofami w odcieniach delikatnej, złamanej bieli z kolekcji "White Cottage" wykreują niezwykle przytulne wnętrza. Miękkie, futrzane pledy wręcz zapraszają do otulenia się nimi. Przenoszą myślami do rustykalnego domu na wsi. 

Tkaniny w głębokich odcieniach granatu z kolekcji "Blue Moon" przywodzą na myśl nocne, gwieździste niebo.  Chłodne, srebrne dodatki lśnią iście księżycowym blaskiem. Stoły ozdobione białymi talerzami i kryształowymi kieliszkami nadają wieczornym posiłkom szczypty magii.


WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

Najciekawsze artykuły z serwisu codziennie w Twojej skrzynce