Meble.com.pl - komfort na miarę

Granatowa kuchnia z wyspą prezentuje się nowocześnie. Dzięki temu, że wyspa jest biała, całe wnętrze wydaje się bardzo jasne. Fot. Schüller

Rodzinna kuchnia. Pomysły na aranżację z wyspą

  • Autor: Marta Ustymowicz
  • 24 kwi 2017 08:31 (aktualizacja: 24 kwi 2017 09:52)

Wybór odpowiednich mebli do kuchni nie jest prostą sprawą. Zobacz ciekawe aranżacje z wyspą, dzięki której przestrzeń kuchenna będzie przyjazna dla rodziny.

Wybór wyspy do kuchni jest szczególnie uzasadniony, jeśli lubimy gotować wspólnie z rodziną. Dzięki temu, że wyspa zapewnia dostęp do blatu aż z czterech stron, możemy wygodnie przygotowywać posiłek nawet w kilka osób i to jednocześnie. Ponadto jej centralne umieszczenie w kuchni sprawia, że chętnie spędza się przy niej czas. Nie tylko na gotowaniu, ale również zwyczajnym przesiadywaniu z kubkiem kawy czy książką. Mając wyspę w kuchni możemy być pewni, że to właśnie wokół niej będzie się skupiać rodzinne życie.

Wyspę zaaranżować możemy również na wiele sposobów. Umieszczenie na jej blacie płyty grzejnej sprawi, że zapewnimy sobie wygodne miejsce do gotowania. Pusty blat będzie z kolei doskonałą przestrzenią do przygotowywania jedzenia, jak również może pełnić funkcję śniadaniowego baru.

Warto jednak pamiętać, że kuchnia z wyspą to najczęściej przestrzeń otwarta na salon. Dlatego więc musimy szczególnie dbać o porządek na blacie wyspy, by kuchenny rozgardiasz nie psuł klimatu w całej strefie dziennej domu.  

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA