Meble.com.pl - komfort na miarę

Jadalnia firmy Art Styl. Fot. Art Styl.

Romantyczna kolacja przy świecach! Oto jadalnie zainspirowane miłością

  • Autor: uk
  • 22 kwi 2014 13:42 (aktualizacja: 25 kwi 2014 08:14)

Kolacja we dwoje. Któż o niej nie marzy? W kreowaniu romantycznego nastroju "pomaga" odpowiedni wystrój wnętrz oraz stylizowane meble.

Meble stylizowane na XIX-wieczne, kojarzące się z zamkami, pałacami, bądź nawiązujące estetycznie do prowansalskiej wsi tworzą niezapomniany klimat. Ich forma, kolorystyka, elementy dekoracyjne niosą z sobą emocje. Wszelkie zdobienia mebli, np. motywami roślinnymi wzbudzają skojarzenia, nostalgię i nadzieję na... miłość.

Ciekawe jest połączenie koloru ecru oraz lawendowego w meblach do jadalni, co nawiązuje bezpośrednio do prowansalskiego i francuskiego stylu dworkowego. Przykładem takiego rozwiązania jest jadalnia "JL-54" firmy Art Styl, charakteryzująca się okrągłym stołem z bogatym zdobieniem obrzeża oraz nogi i podstawy. Krzesła sa tapicerowane błyszczącym, wytrzymałym materiałem w kolorze lawendy.

Stylistykę wnętrz francuskich dworków przypomina też jadalnia "902B" firmy Art Styl. W tej kolekcji uwagę przyciąga okrągły stolik z rzeźbioną nogą, a także krzesła tapicerowane pasiastym materiałem o różnej fakturze. Z kolei ich oparcia obito materiałem w kolorze beżowym z nadrukowanym motywem roślinnym nawiązującym bezpośrednio do stylu dworskiego.

Stylizowane meble do jadalni często wykonane są z wysoko gatunkowego drewna w naturalnych kolorach, w tonacjach rozbielonych, a nawet pastelowych. Uzupełnieniem jadalni są witryny i komody. WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA