Meble.com.pl - komfort na miarę

Nowoczesne, ultra minimalistyczne wnętrza są teraz bardzo modne. Można w nich doskonale wypocząć, ponieważ mała ilość dekoracji, nie zakłóca naszego spokoju, nie skupia naszej uwagi. Projekt: Dominik Respondek. Fot. Bartosz Jarosz

Salon nowoczesny. Piękne zdjęcia z polskich domów

  • Autor: Marta Ustymowicz
  • 11 marz 2016 09:21 (aktualizacja: 30 marz 2016 08:31)

Nowoczesny styl jest teraz na topie. Zobacz, jak ciekawie możesz urządzić swój salon, oglądając piękne zdjęcia z polskich domów.

Nowoczesny styl to obecnie jeden z najmodniejszych sposobów na aranżację wnętrza. Charakteryzuje się prostymi liniami mebli, doskonale dobranymi dodatkami i jasnymi kolorami. To wnętrza nieco chłodne, czasem wręcz ascetyczne, ale również bardzo eleganckie i wysublimowane. Styl nowoczesny jest doskonałą propozycją dla tych, którzy we wnętrzach cenią sobie spokój i harmonię. 

W nowoczesnym salonie nie może zabraknąć gładkich powierzchni. Meble bez widocznych uchwytów, stół z dużym, szklanym blatem, ściany wykończone materiałami typu polerowany marmur lub akryl, to nieodłączne elementy nowoczesnych wnętrz. Oprócz nich ważne jest również oświetlenie umiejętnie rozprowadzone po całym domu. Warto się skupić nie tylko na tradycyjnych punktach światła na suficie, ale również oświetleniu mebli czy LED-ach umieszczonych w obrzeżach ścian i podłóg. 

Kolorystyka, jaka powinna panować w nowoczesnym salonie to chłodne biele, nastrojowe szarości lub delikatne beże. Jasne barwy są nieodłącznym elementem tego typu wnętrz. Nie tylko nadają one aranżacji stylu, ale również optycznie powiększają pomieszczenia. Warto pamiętać również o ciekawych dodatkach. W nowoczesnym salonie liczy się nie ich ilość, lecz jakość. Doskonałym sposobem na ożywienie nowoczesnego wnętrza, będą gadżety od znanego projektanta czy wyszukane, stylowe drobiazgi przywiezione z różnych zakątków świata. 

W galerii zdjęć prezentujemy najciekawsze salonu z polskich domów, urządzone wyłącznie w stylu nowoczesnym.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA