Meble.com.pl - komfort na miarę

W wielkim salonie sprawdzi się równie wielka sofa. Jeśli potrzebujesz wiele miejsca dla gości, wybierz sofę modułową, która składa się z wielu elementów. Projekt: Katarzyna Koszałka. Fot. Bartosz Jarosz

Salon urządzony ze smakiem. Te piękne stoliki wybrali Polacy

  • Autor: Marta Ustymowicz
  • 08 lip 2015 14:03 (aktualizacja: 09 lip 2015 08:26)

Kawowych stolików na polskim rynku jest całe mnóstwo. Jak z tego gąszczu wybrać model modny, ciekawy i funkcjonalny? Zobacz co wybrali Polacy i daj się zainspirować ciekawymi projektami mieszkań oraz domów.

Współczesne stoliki kawowe nie opierają się już wyłącznie na tradycyjnym wyglądzie. Teraz nawet tak mały mebel jak stolik, musi być funkcjonalny, jak również wpisywać się w obowiązujące trendy. Designerskie stoliki, to takie, które nie tylko służą do ustawienia na nich filiżanki z gorącą kawą, ale również posiadają skrytki, regulowaną wysokość czy wysokiej jakości odporny na zarysowania blat.

Stoliki ze skrytkami świetnie sprawdzą się w małych salonach, ponieważ zapewniają dodatkową przestrzeń do przechowywania drobiazgów. Można w nich chować piloty, klucze, układać gazety i ustawiać czytane akurat książki. Szczególnie modne modele, to takie, które wykonane są z naturalnego drewna lub wykończone zostały naturalnym fornirem. Producenci często łączą tą fakturę z bielą lub stalowymi elementami. Modne są także niskie stoliczki na cienkich nóżkach, których blaty wyglądają jak okrągła taca. Mają zagięte do góry brzegi i ustawia się je po kilka, tworząc nowoczesną kompozycję w salonie.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA